Citi dizaini

Piedāvājam dažādu citu dizainu izgatavošanu. Ikdienā protams ir ne tikai reklāmas materiāli, kam tiek veidoti dizaini, bet arī interjera priekšmeti. Apskatiet zemāk dažus no mūsu piedāvātajiem dizaina risinājumiem telpu atdzīvināšanai un noskaņas radīšanai.

Foto gleznas

Mūsu rīcībā ir profesionāla komanda, kura izveidos speciāli Jūsu vēlmēm pielāgotu foto gleznu. Tev vairs nebūs jāstaigā pa lielveikaliem un jāmeklē sev piemērota foto glezna, kā arī izvēle veikalos ir ļoti maza. Tagad viss vienviet. Piedāvājam foto gleznas dažādos izmēros, kā arī Jums ir iespēja pielāgot izmēru pat līdz milimetram, lai glezna iederētos tieši Jūsu izvēlētajā vietā.

Fototapetes un dizains

Jums ir iespēja pārvērst uzlabot savu mājokli, biroju vai citu vietu. Foto tapetes iespējams apdrukāt ar jebkuru jūsu izvēlētu grafiku. Piedāvājam arī unikāla dizaina izgatavošanu, balstoties uz citām Jūsu interjera krāsām un noskaņu.

Žalūziju dizains

Kā jau mēs zinām tad žalūzijas ir praktisks un ērts risinājums, lai uzlabotu telpu interjeru. Mēs esam parūpējušies par to, lai Jums vairs nebūtu jāstaigā pa veikaliem un jāmeklē sev piemērots risinājums, lai žalūzijas iederētos telpā. Mums ir iespējas izveidot unikālu dizainu žalūzijām un speciāli piemērot izmēru.

Kalendāru dizains

Kalendārs ir tas, kurā ieskatāmies gandrīz katru dienu. Un kāpēc gan neieskatīties tajā katru reizi ar prieku un jaunām emocijām? Piedāvājam Jums izgatavot unikālus kalendāru dizainus. Jūs tos varat izmantot savām vajadzībām, kā arī kā dāvanu saviem klientiem vai sadarbības partneriem. Veidojam arī dizainus personalizētiem kalendāriem, kas būs kā laba dāvana Jūsu draugam, sievai vai kādam citam radiniekam.

Piezīmju blociņi

Dažreiz informācija ir par daudz, lai Jūs to neaizmirstu un piefiksētu, piedāvājam individuālus risinājumus. Izgatavosim elegantus piezīmju blociņu, kas kalpos Jums vai noderēs kādam Jūsu draugam un biznesa partneriem. Mēs spējam piešķirt personalizētu izskatu vienkāršiem priekšmetiem.