Dizaina izstrāde – Maketēšana

Dizaina izstrāde – Maketēšana – Ja paskatāmies rūpīgi, tad dizains mums ir katrā priekšmetā, ēkā, dabā un tamlīdzīgi. Kurš to visu veido? Kurš izdomā krāsu salikumus? Kurš piemēro elementu savstarpējo attiecību?

Dizaina izstrāde – Maketēšana – Mix Max kompānija jau vairākus gadus saviem klientiem piedāvā pilna cikla projekta vadību un realizāciju.

Jums, kā uzņēmējam vai privātpersonai ir sava nodarbošanās un savi mērķi. Lai attīstītu savas nozares uzņēmējdarbību un veicinātu peļņu un atpazīstamību, tad pirmais, par ko jāsāk domāt ir dizains. Jūsu uzņēmuma vai nodarbošanās vizuālais tēls, kādu to redz citi.

Dizaina izstrāde – Maketēšana – Ar ko sākt?

Pareizi – ar ko sākt? Esam izstrādājuši tiešām vienkāršu shēmu pēc kuras esam realizējuši daudzu personu mērķus. Īsumā pastāstām, kā rīkoties, ja vēlaties izstrādāt dizainu. Dizaina nozares un virzieni ir neskaitāmi daudz, ņemsim par piemēru, ja esat kādas kompānijas pārstāvis un rīkosiet izstādi, tajā būs nepieciešams reklāmas stends, bukleti un vizītkartes.

Pirmais solis: Saprast nepieciešamo materiālu apjomu. Cik tieši vizītkartes Jums būs nepieciešamas, cik reklāmas stendi un cik daudz bukleti.

Otrais solis: Jums noteikti ir idejas, ko tieši prezentēsiet izstādē, tāpēc svarīgi ir saprast izstādes dalības mērķi un ko vēlaties pavēstīt.

Trešais solis: Kad esat sapratuši, kā tiks uzrunāta konkrēta mērķauditorija, laiks ķerties pie noformēšanas – krāsas, izkārtojums, tekstuālā informācija, elementu attiecība un izceltā informācija jeb uzsvari.

Ceturtais solis: Šo visu informāciju iesakām virspusēji apvienot un tekstuāli piefiksēt, jo nākamais solis būtu saruna ar dizaineri, kurš šo visu pārvērtīs jau gatavā materiālā, kam būtu jārunā pašam par sevi.

Piektais solis: Jūsu ideju un vēlmju apkopojums tiek realizēts skicēs un prototipos, kas tiek iesniegti saskaņošanai.

Sestais solis: Dizaina materiālu realizācija.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties

* Dizaina izstrādes cena ir 25 EUR + PVN / stundā

* Iespējams vienoties par gabaldarba cenu pirms tam izrunājot detalizēti veicamos uzdevumus