Grafikas dizains

Dizains un druka – šis savienojums ir neatņemama sastāvdaļa veiksmīgu reklāmas materiālu tapšanā. Vienmēr viss sākās ar ideju, turpinās ar dizainu un beidzās ar reklāmas vai citu informatīvu materiālu radīšanu. Ikdienā Jūs redzat daudz dažādas drukātas reklāmas. Skatlogu uzlīmes, plakāti, reklāmas stendi un citas izdrukas uz kurām ir redzams vēstījums no dažādu nozaru biznesiem, organizācijām utt. Lai Jūs izceltos šajā lielajā reklāmas materiālu okeānā, tad dizaina tapšanas process ir jāuztver ļoti nopietni.

Bukletu dizaina izstrāde

Izdales materiālus, ko varat sniegt saviem klientiem vai potenciāliem klientiem ir ļoti svarīgi. Materiāls, kas ir fizisks, taustāms dažreiz ir daudz efektīvāks nekā digitālās šī materiāla versijas, protams, ne visos gadījumos. Lai Jūsu plānotie izdales materiāli būtu efektīvi, izvēlieties dizaina izstrādes procesu sākt ar mums.

Katalogu dizains

Profesionāli un lieli uzņēmumi, organizācijas un citu aktīvi cilvēki, kas nodarbojās ar dažādu preču tirdzniecību, vienmēr rūpējās, lai viņu klientu mērķauditorija saņemtu pēc iespējas vairāk informāciju. Labs un efektīvs veids, ka vienkopus apvienot savu produkciju ir kataloga izgatavošana. Mēs varam izstrādāt katalogu ar plašu preču klāstu, visu to apvienojot uztveramā un efektīvā informācijas kopumā.

Lielformāta drukas dizains

Lai izgatavotu efektīvu risinājumu lielformāta reklāmai ir nepieciešama pārdomāta struktūra un saprotams mērķis. Jāatceras, ka lielformāts ir lielas izdrukas, kur svarīgi ir piestrādāt pie detaļām elementu izkārtojumā, krāsu salikumā un kopējā kompozīcijā. Jāatceras, ka daudz teksta uz lielformāta izdrukām var nostrādāt pret šo materiālu un tam netiks pievērsta pastiprināta uzmanība. Sazinies ar mums un mēs veiksim profesionāla dizaina izgatavošanu Jūsu lielformāta materiāliem.