Iepakojuma dizaina izstrāde

Vispirms strādā iepakojums, pēc tam sāk strādāt pats produkts. Noteikti piekritīsiet, ka gandrīz katra prece ir iepakota, pirms to nopērkam. Nereti ir gadījumi, ka produkts, kas atrodas iepakojumā ir daudz kvalitatīvāks nekā tā iepakojums. Lai tā nebūtu ir jāpiestrādā pie profesionāla iepakojuma, kas jau no pirmā acu skatiena pasaka par preces kvalitāti un īpašībām. Palīdzēsim Jums izgatavot augstas klases iepakojumus balstoties uz Jūsu biznesa specifiku.

Iepakojuma dizains

Iepakojuma dizaina izveide parasti tiek balstīta uz jau esošu stilu, kas ir nostrādāts Jūsu biznesam. tiek pielāgotas krāsas, elementi un cita informācija. Gadījumos, kad gatavas iestrādes nav, tad mēs uzņemamies pilnībā Jums izstrādāt iepakojuma dizainu līdz pašai sīkākajai niansei.

Iepakojuma izgatavošana

Kad digitālie dizaina paraugi ir izgatavoti un pieņemtas vairākas iespējamās versijas, tad laiks izgatavot reālu paraugu. Neiesakām nekad nepārbaudītu dizainu realitātē nodot uz apjomīgu vienību ražošanu. Nereti ir nianses, ko digitāli mēs nepamanām, bet turot rokās atklājās nepilnības.

Formu un materiāla dažādība

Jūsu plānotajam iepakojumam ir bezgalīgi daudz gala versijas. Ko mēs ar to domājam? Jums ir pilnīga iztēles brīvība iepakojuma formas izvēlē vai pavisam jaunas radīšanā. Konsultējoties ar mūsu speciālistiem mēs Jums piedāvāsim labāko risinājumu veiksmīgas produkcijas realizēšanai.