Karogu dizains

Karogu dizains – karogu druka – Mix Max piedāvā izgatavot dažādas formas un veida karogus. Ka jau mēs zinām, katrai valstij ir savs karogs, kā arī ir neskaitāmi daudz uzņēmumi, pasākumi, reģioni, sporta komandas, organizācijas, kurām arī ir savi karogi. Visām šim nozarēm mums ir iespēja nodrošināt karoga izgatavošanu.

Pludmales karogi

Pludmales karogi ir universāls risinājums, ja vēlaties padarīt kādu pasākumu, notikumu daudz spilgtāku. Pludmales karogus varam izmantot dzimšanas dienās, sporta spēlēs, kāzās, lielās biznesa konferencēs un daudz kur citur. Mēs piedāvājam plašu pludmales karogu klāstu jau ar gataviem risinājumiem, kā arī paredzētus dažādiem laika apstākļiem. Ja vēlaties, lai karogi vai karogs Jūsu pasākumā būtu daudz personalizētāks, tad veidojam tiem arī individuālus dizainus.

Galda karodziņi / Vimpeļi

Galda karodziņi / Vimpeļi visbiežāk tiek pielietoti izklaides pasākumos. Vimpeļi parasti tiek izvēlēti kāzās, kur uz karoga tiek izgatavots unikāls dizains ar jaunā pāra vārdiem un kāzu datumu. Šī veida karogi tiek pielietoti arī deju un dziesmu svētkos, svinīgos gājienos un svētku dienās. Viss, kas Jums ir vajadzīgs ir ideja, mēs to realizēsim uz karoga.

Standarta un individuālie karogi

Veidojam maketus standarta karogiem. Par standartu mēs saucam mūsu valsts karogus, kas visbiežāk tiek izmantoti: Latvijas karogs, Eiropas karogs un Rīgas karogs. Iespējams arī izgatavot individuālu uzņēmuma vai pasākuma karogu. Dizains tiek veidots unikāls un balstoties uz Jūsu nodarbošanās veidu vai pasākuma tematiku.