Logo izstrāde

Logotips ir viens no svarīgākajiem elementiem uzņēmējdarbībā. Iespējams kāds var nepiekrist, bet tomēr lielākā dala ir nonākusi pie šāda secinājuma. Mūsdienu pasaulē ir neskaitāmi daudz pakalpojumu sniedzēju, preču tirgotāji, kā arī citas organizācijas, kas veic aktīvu komunikāciju ar sabiedrību. Katrai šai pozīcijai ir kaut kas kopīgs – zīmols / logotips.

Logo izstrāde

Ja Jums ir ideja, tad mēs tai noteikti redzam reālu gala rezultātu. Ja Jums ir nepieciešama logo izstrāde, tad būsim īstie pie kā griezties. Attālināti vai klātienē mēs noskaidrosim Jūsu vēlmes un Jūsu biznesa novirzienu. Balstoties uz nozares faktiem un vēlmēm mēs sāksim darbu pie skiču izveidošanas, saskaņosim tās ar Jums un veiksim galējās versijas prezentāciju.

Kāds ir logo vēstījums?

Vairāku gadu laikā esam guvuši daudz atziņas un pierādījumus tam, ka katram logotipam, katram uzņēmumam vai organizācijai ir savs stāsts. Citreiz šie stāsti mēdz būt garāki, citreiz īsāki, citreiz ir pat bez stāsta. Aiz šī visa mums ir logotips, kas sabiedrībai šo stāstu izstāsta vai vismaz intuitīvi liek saprast Tavu darbības nozari, sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Logo stila grāmata

Nosaukums “Logo stila grāmata” varētu šķists sarežģīti, bet ne būt tā nav. Ja esat nopietns uzņēmējs vai arī darbojaties hobija līmenī, tad šādu vadlīniju palīgu Jums noteikti vajag. Logo stila grāmatas parasti tiek veidotas, ja logo tiks pielietots dažādās vietās: web, drukai, vides reklāmām, anketām, veidlapām utt. Katrs šis materiāls atšķiras ar tehnoloģiskajām īpašībām, un katram šim virzienam ir nepieciešams logo pielāgot.