Prezentreklāma

Piedāvājam izgatavot unikālus reklāmas suvenīrus. Kā jau mums zināms lielākā daļa cilvēki uz visas pasaules saņem pirmo iespaidu ar vizuālo informāciju. Šī fakta dēļ ir vērts pārdomāt savas aktivitātes produkcijas reklamēšanā vai partneru attiecību uzlabošana, kā arī veidošanā. Piedāvājam izgatavot unikālus reklāmas suvenīrus: Kreklus, krūzes, pildspalvas un dažādus iepakojumus.

T kreklu dizains un apdruka

Mix Max piedāvā T kreklu apdruku un to dizaina izstrādi. Piedāvājumā ir Vīriešu T krekli, sieviešu T krekli un bērnu T krekli. Jums ir iespēja izvēlēties jebkuras krāsas kreklu, izmēru kā arī grafisko attēlu, kas tiks iestrādāts audumā vai uz tā. Piedāvājam arī unikāla dizaina izstrādi T krekliem un citiem apģērba veidiem.

Krūzīšu apdruka un dizaina izstrāde

Jums katram noteikti ir sava mīļākā krūze. Jūs katru rītu to aizpildāt ar siltu dzērienu un baudot rīta noskaņu gatavojaties darba dienai. Mēs domājam, ka ir ļoti svarīgi, lai krūze no kuras dzerat ir īpaša. Ja Jums ir tā pat, tad sazinieties ar mums, mēs Jums izveidosim Jūsu mīļāko krūzīti.

Pildspalvu dizains

Priekšmets, kas tiek lietots ikdienā. Piedāvājam Jums izgatavot pildspalvas ar unikālu dizainu. Šī veida pakalpojumu biežāk izvēlēs uzņēmumi, kas vēlas piestrādāt pie sava uzņēmuma stila un noskaņas. Uz pildspalvām iespējams uzdrukāt zīmolus, grafiskos elementus un citu informāciju.

Maisiņu dizains un apdruka

Parūpējieties, lai Jūsu produkcija tiktu iepakota skaisti un atstātu uz Jūsu klientu vai partneri patīkamu iespaidu. Piedāvājam maisiņu apdruku un dizaina izstrādi. Izveidosim dizaina balstoties uz produkta īpašībām vai Jūsu uzņēmuma tēlu. Katru pasūtījumu izskatām individuāli.