Reklāmas stendi – dizains

Reklāmas stendi ir paredzēti dažādām biznesa nozarēm un to veidi ir neskaitāmi daudz. Mēs piedāvājam vienu no plašākajiem preču klāstiem Latvijā. Piedāvājam pilna cikla reklāmas stenda izgatavošanu. Ja Jums ir ideja vai konkrēta informācija par pasākumu, tad mēs veiksim analīzi balstoties uz Jūsu sniegto informāciju, lai piedāvātu labāko risinājumu. Izveidosim Jūsu stendam dizaina paraugu vai vairākus, ja nepieciešams, tad arī  3Dvizualizāciju un beigās izgatavosim pašu reklāmas stendu.

Forma

Reklāmas stendi tiek pielietoti dažādos pasākumos un vietās ( veikalos, tirdzniecības centros, bāros ), kā arī tiek veidoti tā, lai informācija tajos būtu visaptveroša un noderīga. Reklāmas stendi mēdz izskatīties dažādi un būt arī dažādos izmēros. Stendu formas parasti tiek piemeklētas balstoties uz pasākuma vai notikuma tematiku, kā arī, tiek ņemta vērā konkrētās telpas platība.

Materiāls

Stendus iespējams izgatavot no dažāda veida materiāliem – Ir biezāki, plānāki, caurspīdīgi, matēti, glancēti, utt. Izvēles iespējas ir ļoti plašas, bet kā tās atspoguļojās dizainā? Ir svarīgi, lai izvēlētais reklāmas stenda materiāls saskanētu ar stenda izgatavoto dizainu, lai tas kvalitatīvi atspoguļotu izvēlētās krāsas un to intensitāti, un informācijas izkārtojumu.

Dizains

Kad izvēlēta reklāmas stenda forma un materiāls, laiks piestrādāt pie dizaina. Viss, kas vajadzīgs Jums – ir ideja. Nāciet pie mums, zvaniet vai rakstiet. Pastāstiet savas idejas, kā arī par vēlamo rezultātu un mūsu dizaineru komanda sniegs Jums piemērotāko risinājumu ar sekmīgu gala rezultātu.