Uzlīmju dizains

Idejas ģenerēšana un dizaina izveide notiek pēc klienta izteiktajām vēlmēm un prasībām. Dizaineris izmanto visdažādākās tehnikas, lai to realizētu. Tiek izmantoti dažādi grafiskie elementi, kā piem., līnijas, grafiski zīmējumi, attēlu apstrāde, dažādu krāsu salikumi un krāsu pārejas.Ja Jums ir nepieciešamība pēc uzlīmju izgatavošanas, varam sniegt konsultāciju, lai Jums būtu vieglāk izvēlēties uzlīmju veidu un materiālu. Uzlīmju materiāli un līmēšanas tehnikas ir atšķirīgas, jo aplīmējamās virsmas mēdz būt ar dažādu pārklājumu.

Auto uzlīmes / Motociklu uzlīmes

Neatkarīgi no tā kāds Jums ir auto un kāds ir tā izmērs, mēs varam izveidot uzlīmes ar unikālu dizainu. Veidojam dizainus gan vieglajām automašīnām, gan kravas auto. Veicam dizaina izstrādi uzlīmēm balstoties uz Jūsu uzņēmuma tematiku vai pielāgojam dizainu pēc Jūsu vēlmēm un ziņojuma, ko gribat pavēstīt ar šim uzlīmēm.

Grīdas uzlīmes

Grīdas uzlīmes ir bieži redzamas lielveikalos. Iespējams pat neesat pamanījuši tādas, bet tādas ir. Pēc dažādiem pētījumiem ir pierādīts, ka cilvēki tomēr skatās zem kājām un kur sper soli. Mēs piedāvājam izgatavot gaumīgas un pamanāmas grīdas uzlīmes. Grīdas uzlīmes paredzētas ir ne tikai lielveikalos, bet populāra vieta ir dažādas iestādes, kur jāgaida rindā. Sniedziet saviem klientiem vairāk informācijas ar grīdas uzlīmju izgatavošanu.

Skatlogu uzlīmes

Skatlogu uzlīmes ir pavisam ikdienišķs uzlīmju veids. Šāda tipa uzlīmes mēs varam redzēt gandrīz uz katra soļa ejot Rīgas ielām un citām pilsētām. Visbiežāk skatlogu uzlīmes tiek līmētas, lai tās piesaistītu cilvēku uzmanību. Bet kā jau mēs zinām, mūsdienās konkurence ir ļoti augsta un Jums būs nepieciešams unikāls un gaumīgs skatlogu uzlīmju dizains, lai piesaistītu uzmanību un veicinātu savas nodarbošanās panākumus.

Magnētiskās uzlīmes

Magnētiskās uzlīmes ir retāks uzlīmju tips, bet tā pat tiek pielietots atsevišķās biznesa nozarēs un ne tikai. Magnētiskās uzlīmes var būt labs risinājums, ja tirgojat preces, kas ir pārklātas vai sastāv no metāla. Tādā veidā ar magnētisko uzlīmi un tās unikāli izveidoto dizainu Jūs varat piesaistīt pircēja vai garāmgājēja uzmanību, un ja prece tiek nopirkta, tad to ir viegli noņemt, neatstājot nekādas līmes paliekas. Ērts, gaumīgs un izdevīgs risinājums

Informatīvās uzlīmes

Informatīvo uzlīmju pielietošana var būt tiešām dažāda un precīzi pat nav iespējams uzskaitīt populārākās to pielietošanas virsmas. Ja par piemēru ņemam iepakojumu produktam, kurā ir konkrēta prece un šis iepakojums ir caurspīdīgs, tad ideāls un ekonomisks risinājums ir šī veida uzlīmes. Uzlīmes iespējams izstrādāt ar unikālu un pielāgotu dizainu, kā arī uzlīmju formas var būt dažādas.