Vizītkartes izgatavošana

Ar vizītkarti Jūs atstājat savu pirmo iespaidu pēc sarunas ar potenciālu partneri vai klientu. Ir svarīgi, lai Jūsu vizītkarte būtu atbilstoši noformēta Jūsu biznesa vai nodarbošanās veidam.

Vizītkartes dizaina izstrāde

Virspusēji tas notiek tā: Jums ir ideja un konkrētas vēlmes, ko vēlaties redzēt uz savas vizītkartes un ko tieši vēlaties, lai tās saņēmējs ieraudzītu. Par cik vizītkartes vidējais izmērs ir salīdzinoši maziņš, tad ļoti precīzi ir jāpiedomā pie informācijas izvietošanas, krāsu salikumiem un citiem elementiem. Mēs Jums palīdzēsim un izgatavosim perfektu vizītkarti

Materiāla izvēle

Svarīgi ir izvēlēties pareizo materiālu, lai gan mūsdienās ir grūtāk definēt, kas ir pareizais materiāls un kas nē. Izvēlēs iespējas ir plašas, tāpēc mēs Jums ieteiksim labāko risinājumu, atbilstoši Jūsu darbības sfērai.

Pēcapstrāde

Mēs to saucam par pēcapstrādi, bet protams arī šis process ir viens no pirmajiem, kad izvēlamies veidot vizītkarti. Ir jāsaprot dažas nianses. Vizītkartes var būt matētas, glancētas, laminētas un ar citiem dažādiem efektiem. Mēs Jums rekomendēsim labāko iespējamo veidu un parādīsim paraugus.