05 / 06 / 2018

Palīgs Tava biznesa tēla attīstībai

Palīgs Tava biznesa tēla attīstībai

Ja Jums liekās, ka ir labi, tad iespējams tā arī ir, bet vienmēr iespējams var labāk.

Kā tieši Mix Max var būtu Jūsu palīgs biznesā, hobijā vai ikdienā?

Atvērt preču katalogu

Biznesa veidu ir neskaitāmi daudz. Katrs sava biznesa attīstītājs veicina sava uzņēmuma tēlu, rūpējās par kvalitāti un galvenokārt klientu apmierinātību. Lai uzņēmu padarītu atpazīstamāku, interesantāku un konkrētai mērķauditorijai saistošāku, ir jārūpējās par kompānijas tēlu.

Daudzi uzņēmumi piedalās semināros, rīko tos, brauc uz izstādēm, tiekas ar klientiem, raksta epastus, utt. Saskarsmē ar savu potenciālo klientu, vienalga kurā vietā tas būtu, Jūsu birojā, izstādē vai brīvā dabā, pirmais iespaids ir vizuālā komunikācija, jo tikai pēc tās nāk uzruna un tālākā komunikācija. Varbūt skan mazliet filozofiski, bet ja runājam detalizētāk, tad par piemēru minēšu kādu izstādi vai privātu rīkotu semināru.

Tie, kuri ir bijuši izstādēs noteikti ir pamanījuši, ka katrs uzņēmums cenšas sev piesaistīt uzmanību, lai aprunātos ar tās apmeklētājiem. Bet jautājums ir, kas ir tas, kas piesaista apmeklētāju pieiet tieši pie Jūsu stenda vai ieiet Jūsu veikalā, vai vispār atcerēties par Jums arī pēc sarunas vai apmeklējuma beigām? Lai kā varbūt dažiem šis vārds nepatīk “Reklāma”, bet tā ir uzņēmuma pašreklāma, kas veicina tā atpazīstamību.

Mix Max piedāvā pilnīgu Jūsu uzņēmuma tēla noformēšanu. Sākot ar dizaina materiāliem, beidzot ar speciālistiem, kas veiks Jūsu biroja vai pasākuma noformēšanu.

Pie Mix Max iespējams iegādāties dažādus reklāmas materiālus un ne tikai.

Dažas populārākās preces, ko citi uzņēmēji un privātpersonas izvēlās pasūtīt pie Mix Max: