Privātuma politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes – nelielus teksta failus jūsu datorā.
Parasti sīkdatnes izmanto, lai saglabātu informāciju par tādām lietām kā iepirkšanās tendences un citu lietotāja biežāk meklēto informāciju,  tādējādi nodrošinot anonīmus izsekošanas datus trešo personu programmām, piemēram, Google Analytics. 
Sīkdatnes ir tendētas, lai  uzlabotu pārlūka darbību. Bet jūs varat deaktivizēt sīkdatnes šajā un citās vietnēs.
Visefektīvākais veids, kā to izdarīt, ir sīkdatņu deaktivizēšana jūsu pārlūkprogrammā.
 Mēs iesakām konsultēties ar jūsu pārlūkprogrammas palīdzības nodaļu vai apskatīt sadaļu “Par sīkdatnēm“, kurā ir norādījumi par visām mūsdienu pārlūkprogrammām.

SIA “Mix Max”, reģistrācijas numurs 40103263078 , kam pieder interneta vietnes www.mixmax.lv un mixmax-business.lv

25.maijā Eiropā, t.sk. Latvijā stājas spēkā ES Vispārīgā datu aizsardzības regula (GDPR). Regula paredz modernizēt jau pastāvošos datu apstrādes principus, kas būs spēkā visā ES teritorijā.

Lai apstrādātu Jūsu datus pēc regulas ieviešanas, mums ir nepieciešama Jūsu piekrišana konkrētā satura saņemšanai un līdz ar to Jūsu datu apstrādei. Ja Jūs joprojām vēlaties saņemt informāciju no Mix Max arī pēc tam, kad likums stāsies spēkā, tad apstipriniet to spiežot uz pogas zemāk un ievadot savu e-pasta adresi atkārtoti.

Jūs piekrītat Mix Max datu apstrādei un saņemt no mums sekojošo informāciju:

Mix Max jaunumus, preču apskatus un interesantus rakstus.

Apstipriniet E-pasta adresi te

Mums ir nepieciešams, lai mūsu sadarbība būtu atbilstoša regulai. Ja Jūs neapstiprināsiet piekrišanu ievadot savu e-pastu, tad mēs nevarēsim Jums turpmāk sūtīt e-pastus un Jūsu dati tiks dzēsti. Kā arī, ja piekritīsiet saņemt no mums vēstules, tad vienmēr varēsiet jebkurā brīdī pieprasīt savu datu dzēšanu.

Pie mums glabājās tikai Jūsu e-pasta adrese, kā arī tagad netiek prasīta papildu informācija.

Visi Jūsu dati ir drošībā un konfidenciāli aizsargāti.

*Veicot pasūtījumu mūsu mājas lapā vai sazinoties ar mums izmantojot kontaktu sadaļas formu, Jūsu ievadītā informācija netiek glabāta uz mūsu servera un netiks izmantota, lai sūtītu Jums īpašos piedāvājumus vai citu informāciju no SIA “MIX MAX”